E Sigara Likit Secimi

Gönderen admin 29/05/2017 0 Cevaplar Son Haberler,

Elektronik Sigara Likiti Seçerken Gereksinim


Elektronik Sigara Likitleri Çocuk Korumalı Şişelerde Saklanırlar
Elektronik sigara kullananların meraklarından birisidir, likiti nasıl anlarım? nasıl kullanırım gibi sorular..

kokusunu nasıl anlayacaklarını bilmemeleridir. Genellikle yeni bir elektronik sigara likiti alırken meydana çıkan bu hal herhalde pek çok elektronik sigara kullanıcısının çok kez rahatsız bulunduğu bir haldur. Pek çok elektronik sigara kullanıcısı amacıyla bugün Elektronik Sigara Likitlerini Seçerken nelere ilgi etmelisiniz sorusuna yanıt bulmaya çalışacağız ve aşırı nikotin almanın risklerinden ve nikotin zehirlenmesinden söz edeceğiz.

 

Sadece tat ve aRoma değil, elektronik sigara likiti seçerken de büyük oranda alakalı olmalısınız. Eğer düzmece elektronik sigara likiti alabilmek istemiyorsanız, ilk önce elektronik sigara likiti kutusuna ilgi edin. Sahte elektronik sigara likiti başlıklı yazımızdan lüzumlu verileri alabilirsiniz. Öncelik ile her elektronik sigara likiti kutusuna ilgi edin. Kutunun üstünde nikotin dşayetlerini ve elektronik sigara likitinin konusuna dair detaylı bulgular göreceksiniz.


0,3 / 3 / 3 mg gibi detaylı ifadelerin bir elektronik sigara likiti kutusunun üstünde bulunduğunu göreceksiniz. Bu da o likitin nikotin civarını göstermektedir. Elektronik sigara likiti türleri genelde 3 – 6 – 9 arasında değişen nikotin seviyelerine sahiptirler. Yüksek nikotin sahibi olan elektronik sigara likitleri konusu ile alakalı alakalı olmalısınız. Yüksek nikotin sahibi olan elektronik sigara likitleri “nikotin zehirlenmesi” denilen hallere sebep olabilir. Bu tip likitleri tercih ettiğinizde elektronik sigaranızı sık sık kullanırsanız vücudunuz yüksek oranda nikotine maruz kalır.

 

Nikotin Zehirlenmesi

Elektronik sigara, nikotin ihtiyacınızı karşılamanın en sıhhatli yoludur. Sigara, nargile ve diğer tütün mamülleri – tütün bazlı mamüller size nikotin sağlamanın yanısıra pek çok zararlı kimyasalın beneninize girmesi manasına gelir. Fakat nikotin ihtiyacınızı elektronik sigara ile karşılasanız dahi çok nikotin alabilmek vücunuzda zararlı yan etkisin meydana gelmesine namacıyla olur. Bunlar şikayetler aşşağıdaki gibi sınıflandırılabilir.

Kusma
Bayılma
İshal
Göğüs Ağrısı
Düzensiz Nabız
Kas Seğirmeleri
Zayıflık
Nikotinin aşırı alınması halinde şayet kardiyovasküler şikayetiniz varsa daha çok etkilenirsiniz ki bu da olabildiğince büyük bir risk manasına gelir. Nikotin zehirlenmesi halinde mide yıkanır, damar yolu ile sıvı verilir ve de kalp – dolaşım yolu eksper hekimlerce gözden geçirilir. Elbette nikotin zehirlenmesinin bütün bu etkisi yetişkinler amacıyla geçerlidir. Bir çocuğun 1 – 2 gr oranında nikotine maruz kalması son derece risklidir ve neticeleri ölümcül olabilir.

Doğru Elektronik Sigara Likitini Seçmek İçin…

elektronik-sigara-likiti-secerken-1 (1)
Elektronik Sigara Likitleri Sıklıkla Cam Şişelerde Saklanırlar
Aşırı nikotin almanın zararlarından söz ettikten sonra, elektronik sigara modeliniz amacıyla ideal elektronik sigara likitini nasıl seçeceğinize geri dönelim. Bildiğiniz gibi cam ya da plastik şişelerde saklanan elektronik sigara likit türlerinin kapakları korumalıdır. Bu üstün koruma elektronik sigara likiti türlerinin çocuklardan uzak tutulması amacıyla üretilmiştir. Elektronik sigara likit türlerinin bu korumalı şişeleri likit aRomalarının ve kokularının şişe açılmadan alınmasını imkânsız duruma getiriyor

Peki şişenin kapağını açmadan içerisindeki aRomanın sizler amacıyla ideal bulunduğuna nasıl karar vereceksiniz? Öncelik ile elektronik sigara likiti türleri ile alakalı açıklamaları alakalıce okumalısınız. Eğer bir satış ofisinden elektronik sigara likiti tedarik ediyorsanız, tedarikçinizin likit ile alakalı söylediklerine kulak kesilin. Değişik likitler denemekten çekinmeyin ve aRomalar ile alakalı bilgi edinin. Farklı aRomaları denedikçe en çok tercih edilen aRomanızı seçmek konusu ile alakalı çok daha yetkin hareket edeceksiniz.

Farklı ARomalar İyidir

Elektronik sigara likiti türleri ile alakalı aklınızında çıkarmamanız gereken şeylerden bir tanesi de likitleri rahatça birbirleriyle karıştırabileceğinizdir. Sizin amacıyla en ideal likit karışımını teşhis etmenin en basit yollarından birisi, arkadaşlarınızdan ya da elektronik sigara likiti tedarikçinizden tavsiye alabilmektır. Elektronik sigara likitlerini karıştıracaksanız, arkadaşlarınızdan tavsiye alabilmek da son derece mühimdir. Elektronik sigara likitlerini karıştırırken 0 nikotin sahibi olan elektronik sigara türlerini kullanabilirsiniz. Innovation BG, Amazzone, Farklı elektronik sigara likiti markalarında karşımıza çıkan 0 nikotinli likitler, likitlerinize değişik aRomalar katmak amacıyla son derece idealdir.

 


0 Nikotinli Elektronik Sigara ARomaları

Elektronik sigaralar, geleneksel sigaraları bırakmanız amacıyla üretilmiştir. Bu mamülleri kullanırken tavsiye edilen; 9 nikotin sahibi olan likitlerle başlayıp yavaş yavaş nikotin civarını 0’a indirmenizdir. 0 nikotinli likitler, yüksek nikotin sahibi olan likitlerle karıştırıldıklarında nikotin civarını mühim ölçüde düşürür ve sahip bulunduğu aRomayı elektronik sigara likitine verir.

0 Nikotinli Elektronik Sigara Likitleri Genellikle Başka Likitlerle Birlikte Kullanılırlar
Tüketiciler sigarayı bırakma sürecinde 0 nikotinli elektronik sigara likitlerini kullanmak konusu ile alakalı genelde çok süratli hareket etmektedirler. Bu da elektronik sigara ile sigarayı bırakma sürecinin başarısızlıkla sonuçlanmasına namacıyla olur. Sigarayı bırakırken 0 Nikotinli likitleri genelde sürecin sonuna doğru kullanın. Yani tavsiye edildiği gibi 0,9 ile başlayıp daha sonra 0’a kadar inin. Elektronik sigara likitleri içerisinde 0 nikotinli likitler çoklıkla aRoma katmak ya da elektronik sigara likit çeşidinin düşürülmesi amacıyla kullanılır. Sigarayı bırakma sürecinde 0 nikotinli likitlerle başlamak genelde hatalı bir adımdır. Çünkü bu likitler genizde sigaranın bıraktığı o hafif yanma hissini oluşturmaz. Bu da sigara içme hissi oluşturmaz. Bu yüzden 0 nikotinli elektronik sigara likitlerini genelde diğer likitlerle kullanmanızı öneriyoruz.

Yorum Yaz...