Elektronik Sigara Yanik Kokusu

Gönderen admin 29/05/2017 0 Cevaplar Son Haberler,

Elektronik Sigara Atomizeri Neden Yanar?

Yeni veya eski herkes için geçerli bir sorun var... Elektronik Sigara Atomizeri‘in yanması. Bir elektronik sigarada çeşitli sebeplerden meydana gelen Elektronik Sigara Atomizeri’in yanması neden olur ve ne gibi sonuçlara sebep olur? Bugün yediden yetmişe pek çok elektronik sigara kullanıcısının şiakeyt edip yakındığı bu konu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bildiğiniz gibi elektronik sigaraların coil’leri yandıklarında ağıza hoş olmayan bir yanık tadı verirler. Yanmış bir elektronik sigara coili aynı zamanda ciğerlerinizin de rahatsız olmasına neden olurlar. Peki bir elektronik sigarada Elektronik Sigara Atomizeri neden yanar? Sizler için bu sorunun cevabını birlikte bulmaya çalışıp sizlere yardımcı olmayı deneyeceğiz.

 

Elektronik Sigara Atomizeri Yanınca Ne Olur?

Elektronik Sigara Atomizeri’in yanması bir elektronik sigara kullanıcısının başına gelebilecek en tatsız olaylardan bir tanesidir. Likit sızıntısı ve Elektronik Sigara Atomizeri’in yanması bir elektronik sigaradan alacağınız zevkin tamamen ortadan kalkmasına neden olur. Yanık elektronik sigara coil‘i sadece likitlerinizin ziyan olmasına neden olmaz aynı zamanda elektronik sigaranıza ve size de zarar verir. Pek çok kullanıcı yanık Elektronik Sigara Atomizeri ile çekim yaptıktan sonra gırtlaklarında ve ciğerlerinde meydana gelen ağrılardan söz etmişlerdir. Elektronik Sigara Atomizeri’in çeşitli sebeplerden yanması cihaza ve size zarar verir ve lezzetli likitinizin ziyan olmasına neden olur.

Elektronik Sigara Atomizeri Neden Yanar?

Elektronik sigaralarda coil’ler pek çok farklı sebepten dolayı yanarlar. Bir elektronik sigaranın atomizerinin yandığını elektronik sigara ile çekim yaptığınız zaman gırtlağınızın yanmasından anlayabilirsiniz. Eğer elektronik sigara coil’inin yanıp yanmadığını hala tam olarak anlayamadıysanız atomizer başlığınızdan coil’i çıkarmanız yeterli olacaktır. Bir elektronik sigarada Elektronik Sigara Atomizeri‘in yandığı kokudan, lezzetten ve coil’in içindeki pamuktan belli olur. Elektronik sigara atomizerlerinin coil kısmı yandığında coil’in içindeki pamuktan beyaz renkten genellikle önce gri renge daha sonra ise siyah renge döner. Elektronik Sigara Atomizeri’in yandığını bu şekilde de anlayabilirsiniz.

 

 

Elektronik Sigara Atomizeri Yanmaması İçin Ne Yapmalısınız?

Bir elektronik sigara kullanırken Elektronik Sigara Atomizeri’in yanmaması için öncelikle elektronik sigaralarda likit tankını yeterli miktarda doldurmalısınız. Burada yeterli miktardan kasıt ne çok fazla n ede çok azdır. Genellikle bir elektronik sigara tankının yeterli doluluk miktarı, tankın üzerindeki “max” ifadesi ile belirtilir. Likit tanklarında bu noktaya kadar likit doldurmak yeterli olacaktır. Ancak Elektronik Sigara Atomizeri‘in yanmaması için yapabileceğiniz başka şeyler de var.

Yeni Elektronik Sigaralar


Yeni elektronik sigaralarda Elektronik Sigara Atomizeri’i elektronik sigara likiti ile ıslatmanız gerekir. Bunun nedeni bir nevi yeni atomizerin coil kısmını elektronik sigara likitine alıştırmaktır. Elektroik sigaranızın Elektronik Sigara Atomizeri kısmını ıslattıktan sonra 10 dakika kadar beklemeli ve likitin Elektronik Sigara Atomizeri pamuğuna iyice sızmasını sağlamalısınız. Genellikle yeni bir elektronik sigara aldığınızda likitin pamuğa sızma zamanı yaklaşık olarak 10 dakikadır. Yeni elektronik sigaralarda buna ek olarak Elektronik Sigara Atomizeri kısmını kullandığınız elektronik sigaranın hava kanallarından ıslatmalısınız. Yeni aldığınız bir elektronik sigaranın Elektronik Sigara Atomizeri kısmını hava kanallarından ıslatırsanız ve 10 dakika kadar beklerseniz elektronik sigaranız harika bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

 

Elektronik Sigara Atomizeri Kısmına Dikkat

Pek çoğunuz dikkat etmemiş olabilir ancak pek çok Elektronik Sigara Atomizeri‘in üzerinde ideal watt ayarı ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler size bir Elektronik Sigara Atomizeri‘i hangi watt derecesine kadar kullanmanız gerektiğini gösterirler. İdeal watt ayarı sayesinde elektronik sigaranızı uzun zaman boyunca kullanabilirsiniz. Üstelik yanık Elektronik Sigara Atomizeri veya başka bir sorunla hiç bir zaman yüzleşmeden. Elektronik sigaralarınızda kıllandığınız Elektronik Sigara Atomizeri’e ve elektronik sigaralarınıza dikkat etmelisiniz. Bu sayede elektronik sigaranızı uzun zaman boyunca kullanabilirsiniz. Bu arada ugun şartlar altında kullanılan bir Elektronik Sigara Atomizeri sayesinde bir coil 1 hafta veya 10 gün arasında rahatlıkla kullanılabilir.

 

 

Elektronik Sigara Atomizeri Düşmanı: Sert Ve Üst Üste Çekim

Bazı elektronik sigara modellerinde veya E Sigara Atomizeriler ile üst üste sık çekim yapmak E Sigara Atomizeri’in hızlıca yanmasına neden olacaktır. Bunun için özellikle bazı elektronik sigara modellerinde sık ve sert çekimden uzak durmalısınız. Bu içim tarzı bazı elektronik sigaraların atomizerlerini çok kolay bir şekilde yakar. Bir uzmandan elektronik sigaranız ile nasıl çekim yapmanız gerektiğini ayrıntılı olarak öğrenmelisiniz. Bu şekilde elektronik sigara modelinizi veya atomizerinizi uzun zaman boyunca bir sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. Elbette elektronik sigaranızda kullandığınız Elektronik Sigara Atomizeri‘in MTL veya ciğer çekim olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

 

RTA Atomizerlerin Coilinin Yanık kokusu

Elbette herkes hazır E Sigara Atomizeri kullanmıyor. Bazı kullanıcılar hala kendi Elektronik Sigara Atomizerilerini kendileri sarmayı tercih ediyorlar. Bu tip bir durumda atomizerinizin kolayca yanmaması için sarım yaptığınız telin cinsini iyi belirlemeli ve de ona göre watt ayarı yapmalısınız. Bu sayede kendi sardığınız elektronik sigara coil‘i ile uzun zamanlı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Sarım yaptığınız telin cinsini iyi belirleyin ve ona göre uygun watt ayarını gerek internetten araştırarak gerekse bir uzmana sorarak öğrenin. Elbette yine elektronik sigaranıza ve içim alışkanlıklarınıza dikkat etmeyi kesinlikle unutmayın.

 

Elektronik sigara atomizerleri ve coilleri bizim için önemli bir konu. Elektronik Sigara Coillerinin yanması veya uygun kullanımı ile ilgili bizim atladığımız veya yazmayı unuttuğumuz unsurlar varsa sizler de blogumuzun yorum kısmından bizlere ulaşın ve de oradan içeriğimizde bulunmayan veya eklenmesini istediğimiz noktaları belirtebilirsiniz.

Yorum Yaz...