Gizlilik

Bu saklılık ilkeleri elektronikSigaraSepet.Com tarafından, sitemizin saklılık konusundaki sorumluluklarının belirlenmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Sistemimizin var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme tekniği ile şifrelenmektedir.

Sizden alınana şahsi bulgular (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız mamüller vb) mutlaka 3.şahış ya da kuruluşlarla paylaşılmaz.Üye olurken kullandığınız bütün bulgular sizin kontrolünüzdedir yalnızca siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz ya da bunları Müşteri Hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

Siparişlerinizde kullandığınız kredi kartı bulgulariniz,site veritabanında mutlaka tutulmamaktadır.Kredi kartı bulgulariniz, kullandığınız bankanın teknik alt yapısına ideal olarak çalışmakta olup,https alanından güvenle bankaya aktırılır.T.C. Kanun ve Yönetmeliklerine, genel ahlak ve toplumsal kurallarımıza aykırı bir şekilde kullanmamayı, hukuki işlemler 

haricinde 3. şahıslarla paylaşmamayı taahhüt ederiz.elektronikSigaraSepet.Com kredi kartı bulgularinizi kesinlike göremez.

Sistemimizinden dilediğiniz vakit üyeliğinizi silebilirsiniz.Bu gibi iptal durumlarında, veritabanımızda tespit edilen size ait bütün bulgular (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız mamüller vb..) silinmektedir.