Hakkımızda

ElektronikSigaraSepet.Com sigara kullanan bir ekibin sigarayı bırakması ile meydana çıkan bir projenin sonucudur.
Elektronik sigara ile bizlerde sigarayı bıraktık. Bu bizim elektronik sigarayı daha çok şahsa tavsiye etmemize sebep oldu.
Tabi çevremizde bu hususta çok bilgi sahibi kimseler yoktu. Genelde yurtdışı kaynaklarında bilgi ediniyorduk. Zaten asıl işimiz e-ticaret ve reklam sektörüdür. Tabi çevremizde elektronik sigara istekleri çok olunca bizde kayıtsız kalamadık. Ve bu işe girmeye karar verdik. Ama tam anlamı ile bilgi edinmek amacıyla yurtdışından bu hususta çalışan firmalar ile tek tek görüşmelerimiz sonucunda satacagımız elektronik Sigara markaları olarak ELEAF, JOYETECH, SMOK, EGO Serileri başta olmak üzere en kaliteli elektronik sigara markalarını tercih ettik. En kaliteli likit amacıyla dekang ve Flavour art likitlerini satmaya karar verdik. Şu an başka sitelere kıyasla En Ucuz Elektronik Sigara Likiti bizim site satılmaktadır. 

Mizyonumuz
Elektronik Sigara ile sigarayı bıraktırmak daha sıhhatli bir kuşak amacıyla yaşamak.

Vizyonumuz
Elektronik sigara dışında daha etkili sigara bıraktırma ürünlerini araştırmak ve lüzumlu izinler ile ülkemizde satışa sunmak.

Ekibimiz
Her geçtiğimiz gün kendini sigara bıraktırma konusu ile ilgili geliştren ekibimiz size yalnızca satış yapmaz. Akabinde takiplerini ve sigara bırakma durumunuzu denetim eder.
Elektronik Sigara satan bir çok firma hangi ürünü satacagından daha çok en karlı hangisi diye düşünür. Bu hususta devamlılıkları olmaz..