Şartlar & Koşullar

İade etmek istediğiniz ürünün ambalaj ve içeriklerinin tam olması ve ticari vasıflarını kaybetmemiş olması gerekmektedir.


İÇİNE LİKİT KONULMUŞ KULLANILMIŞ ÜRÜN İADESİ KESİNLİKLE YOKTUR.

 

Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Herhangi bir iade durumunda, iade isteğinizi belirten bir dilekçe ile ürüne ait olan faturanızla çıkış depomuza gönderebilirsiniz.

 

Ürün gerekli incelemelere tabi tutulduktan sonra iadesinde bir kusur olmadığı birimlerimiz tarafından onay alınca, 1 hafta içinde ürüne ödemiş olduğunuz ücret hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatırılacaktır. Ürün iade işlemleri sırasında oluşacak olan nakliye masrafları müşteri tarafından karşılanacaktır.

 

İade edilmek istenilen üründe yukarıda ki şartlara uygun olmayan (ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma) durumlar tespit edildiği takdirde Elektronik Sigara Merkezi ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade edilen ürünler tarafımızdan adresten teslim alınmayacaktır. Uygun nakliye aracı ile tarafımıza gönderilmelidir.

 

Bankalar ile olan anlaşmamız gereğince ürün iade durumlarında ürünlerin bedeli 48 gün sonra hesabınıza ya da kredi kartınıza iade edilecektir.

 

Nakliye esnasında ürün ambalajı veya kutusunda meydana gelebilecek, yırtılma-çizilme gibi durumlarda, iadeniz kabul edilmeyecektir. Bu durumda nakliye firması ile irtibata geçmek ve gerekli iletişimi sağlamak müşterinin yükümlülüğündedir.

 

Sipariş İptal Koşulları

 

Siparişlerinizi aynı gün içerisinde iptal etmeniz durumunda, kredi kartınıza hiçbir işlem bedeli yansıtılmaz. Elektronik Sigara Merkezi üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde aynı gün içinde (teslimatı veya nakliyesi yapılmamışsa) cayma hakkınız bulunmaktır.