Teslimat Bilgisi

Ürünleriniz Pazar Hariç haftanın günü içersinde kargoya verilir.Sitemizde yer alan süratli gönderi seçenekleri ile sipariş verdiği mamüller yalnızca İstanbul amacıylade tespit edilen belirli bölgeler amacıyla geçerlidir.Hızlı gönderi seçeneklerinde amaçlanan ürünün siparişinin verildiği aynı gün amacıylade teslim edilmesidir, fakat promosyon günler, özel günler , kötü hava koşulları, cumartesi-pazar günleri ve 23:30 - 06:00 saatleri arasında geçerli değildir.böyle bir halde gönderi en geç bir ileri gün müşteriye teslim edilmektedir.

Kargonuzu kesinlikle kargo görevlisinin yanısıra açınız. Eğer ürününüz size hasar görmüş olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasar görmüş ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon ya da E-mail yolu ile etkileşim kurunuz.

Nakliyenizi elektronikSigaraSepet.Com nakliye tekniği adımında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu halde müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz doğrultusundan yürütülecektir.

Bazı yapımcıların özel haller nedeniyle ve bayram ya da tatil evveli iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç cevap verebilmektedir. Müşteri, yapımcı kaynaklı bu gecikmelerden elektronikSigaraSepet.Com’i mesul tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebiniz doğrultusunda, siparişiniz “Bekliyor” konumunda kalabilir ya da siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun amacıyla müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.